DÖKME HUBUBAT ve BAKLİYAT

Transit Liman Operasyonları

ANDELOG Transit Port Operations

Türkiye yalnızca doğu ile batıyı birleştiren bir köprü değil, aynı zamanda Karadeniz, Akdeniz, Balkanlar ve Orta Doğunun ortasında yer alan bir ticaret merkezi konumundadır.

İstanbul, Rusya ve Ukrayna kökenli tahıl ve bakliyat trafiğinin en önemli lojistik üssü olup, ANDE Lojistik olarak, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm önemli limanlarında faaliyet gösteriyoruz.

2011 yılından bu yana, müşterilerimiz için hızlı, doğru, verimli, yenilikçi ve etkin çözümler üretiyoruz. Sıfır hata hedefi ile tasarladığımız süreç yönetimi metodolojimiz, transit liman operasyonlarında güvenilir bir iş ortağı olarak hak ettiğimiz bir isim yapmamızı sağladı. Türkiye’den yapılan tahıl ve bakliyat transit sevkiyatların %90’ını Ande Lojistik gerçekleştirmektedir.

3000 metrik tonluk bir dökme gemiyi ortalama 36 saatte tahliye ediyoruz. Tüm gerekli ekipman ve araçların operasyon alanında zamanında hazır olmasını garanti ediyoruz. Esnek serbest süre opsiyonları sunuyoruz. Metil Bromür fümigasyon hizmetlerimiz ile müşterilerimizin hedef pazarlarını genişletiyoruz.

Optimum maliyetler ile sunduğumuz hızlı, doğru, verimli, yenilikçi ve etkin çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

 • Lashing Hizmetleri
 • Tahliye
  Hizmetleri
 • Konteyner
  Dolumu
 • Denetim &
  Fümigasyon
 • Konteynerlerin
  Nakliyesi
 • Gümrükleme &
  Zirai Karantina
  İşlemleri
 • Dökümantasyon

Konteynerlerin ağzına, dolum öncesi perde montajları yapılır.

Her bir projemiz için gerekli olan malzeme ve ekipman dikkatle planlanır ve yeterli miktarda malzeme tahliye alanında hazır tutulur. Deneyimli personelimiz hızlı ve verimli bir tahliye işlemi için gerekli tüm önlemleri alır ve çalışmaları koordine ederler.

Detaylara önem veren ancak operasyon anındaki değişiklik ihtiyaçlarına göre strateji belirleme yeteneğine sahip personelimiz, yüksek hacimli operasyonları güvenli, verimli ve zamanında tamamlar.